MENU

PP4

PP4


Wanny z hydromasażem Plug&Play są tak proste, jak się wydaje –wystarczy podłączyć je do gniazdka 230 V i od razu cieszyć się relaksującą kąpielą. Ergonomicznie oraz strategicznie rozmieszczone dysze zapewniają skuteczny masaż ciała oraz pozwalają cieszyć się niezakłóconym relaksem. Wszystkie wanny z hydromasażem są wystarczająco przestronne nawet dla osób o wyższym wzroście.

PP4
Nazwa Wartość
Szerokość 160 cm
Długość 216 cm
Wysokość 78 cm
Pojemność 950 l
Waga 175 kg
Ilość miejsc 3
Miejsca leżące 2
Miejsca siedzące 1
Dysze z hydromasażem 29
Dysze powietrzne 0
Zasilanie 1P/230V/50Hz
Pompa cyrkulacyjna -
Pompa masująca dwubiegowa  i cyrkulacyjna pompa masująca 2,2 kW
Filtracja filtr kasetowy Telescopic skimmer CMP® c
Powłoka wanny ABS-PMMA Lucite® podwójna izolacja GreenShield
Obudowa Panele z laminatu wysokociśnieniowego Fundermax®
Nazwa Wartość
Oświetlenie LED -
Ozonator Lampa UV neutralizują bakterie, wirusy oraz zanieczyszczenia, metoda w 100% naturalna wykorzystująca tlen z powietrza.
System sterowania i grzałka Balboa® SPA Touch
Dmuchawa z podgrzewanym powietrzem Ogrzewanie Balboa® 3 kW
Wodospad -
Sterowanie przepływem powietrza oraz wody efekt Venturiego
Anatomiczne zagłówki Tak
System audio -
Pokrywa termiczna Tak
Schodki
Plug and Play

Kolor akrylu:

PP4

Kolor obudowy:

PP4
System sterowania

System sterowania

Nasze wanny z hydromasażem są wyposażone w nowoczesny system sterowania opracowany przez amerykańską firmę Balboa oraz kanadyjską firmę Gecko. Dzięki temu oprogramowaniu użytkownik może łatwo i praktycznie zarządzać wszystkimi funkcjami wanny. Systemy pozwalają również na bezprzewodowe zarządzanie, korzystając z odpowiedniej aplikacji i będąc w zasięgu sieci WiFi.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Odpowiednio dobrana kolorystyka wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Odpowiednie kolory pozwalają na skorzystanie z wszystkich zalet chromoterapii. Ta naturalna metoda oświetlenia wpływa pozytywnie na zmęczenie, depresję oraz jest idealnym dodatkiem do hydroterapii. Oświetlenie LED pełni również funkcję estetyczną i relaksacyjną i jest standardowym wyposażeniem każdej wanny.

Hydroterapia

Hydroterapia

Hydroterapia przynosi wiele korzyści dla ciała i ducha, ma działanie relaksujące i lecznicze. Ma ogromny wpływ na regenerację organizmu, krążenie krwi, eliminację toksyn oraz zmniejszenie stresu. Dysze są ustawione w strategiczny sposób, tak by oddziaływać na określone partie ciała. Dzięki efektowi Venturiego, możemy wybierać między intensywnym a delikatnym masażem, a pokrętło regulacji pozwala na precyzyjne dostosowanie powietrza w dyszach.

Powłoka

Powłoka

Zewnętrzna powłoka wanny wykonana jest z amerykańskiego akrylu firmy Lucite, dostępna w 6 wariantach kolorystycznych. Zastosowany materiał został specjalnie zaprojektowany do produkcji wanien z hydromasażem, gwarantując ekstremalną trwałość i żywotność. Powłoka dzięki zastosowaniu akrylu Lucite jest odporna na warunki atmosferyczne, odbarwienia i promieniowanie UV.

Kontakt z nami

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu?

Nasi doradcy pomogą wybrać produkt zgodny z Twoimi wymaganiami.

Kontakt z nami

Partnerzy

logo_selt
Logo_Somfy
dragon_logo
HC_LOGO_EUROPEAN_SPA PRODUCER_PRESS
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


SpeedTime S.C. pdogrody.pl - Nowoczesna Architektura Ogrodowa
Lipowe 6, 34-600 Limanowa

  1. Telefon:+48 696 146 070
  2. Telefon:+48 690 825 902
  3. Email:biuro@pdogrody.pl