MENU

HC6

HC6


Eleganckie, zaokrąglone oraz nowoczesne kształty. Wanny z hydromasażem HC, zaprojektowane przez najlepszych architektów, zostały wykonane estetycznie oraz precyzyjnie z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Ergonomicznie oraz strategicznie rozmieszczone dysze zapewniają skuteczny masaż ciała oraz pozwalają cieszyć się niezakłóconym relaksem. Wszystkie wanny z hydromasażem są wystarczająco przestronne nawet dla osób o wyższym wzroście.

HC6
Nazwa Wartość
Szerokość 220 cm
Długość 220 cm
Wysokość 93 cm
Pojemność 1480 l
Waga 315 kg
Ilość miejsc 7
Miejsca leżące 0
Miejsca siedzące 7
Dysze z hydromasażem 50
Dysze powietrzne 12
Zasilanie 3P/380V/50Hz
Pompa cyrkulacyjna cyrkulacyjna pompa 200-400W
Pompa masująca 2x jednobiegowa pompa masująca 2,2 kW
Filtracja filtr kasetowy Telescopic skimmer CMP® c
Powłoka wanny ABS-PMMA Lucite® podwójna izolacja GreenShield
Obudowa Panele z laminatu wysokociśnieniowego Fundermax®
Nazwa Wartość
Oświetlenie LED (dysze dolne oświetlenie główne)
Ozonator Lampa UV neutralizują bakterie, wirusy oraz zanieczyszczenia, metoda w 100% naturalna wykorzystująca tlen z powietrza.
System sterowania i grzałka Balboa® SPA Touch
Dmuchawa z podgrzewanym powietrzem Ogrzewanie Balboa® 3 kW
Wodospad Tak
Sterowanie przepływem powietrza oraz wody efekt Venturiego
Anatomiczne zagłówki Tak
System audio -
Pokrywa termiczna Tak
Schodki -
Plug and Play

Kolor akrylu:

HC6

Kolor obudowy:

HC6
System sterowania

System sterowania

Nasze wanny z hydromasażem są wyposażone w nowoczesny system sterowania opracowany przez amerykańską firmę Balboa oraz kanadyjską firmę Gecko. Dzięki temu oprogramowaniu użytkownik może łatwo i praktycznie zarządzać wszystkimi funkcjami wanny. Systemy pozwalają również na bezprzewodowe zarządzanie, korzystając z odpowiedniej aplikacji i będąc w zasięgu sieci WiFi.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Odpowiednio dobrana kolorystyka wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Odpowiednie kolory pozwalają na skorzystanie z wszystkich zalet chromoterapii. Ta naturalna metoda oświetlenia wpływa pozytywnie na zmęczenie, depresję oraz jest idealnym dodatkiem do hydroterapii. Oświetlenie LED pełni również funkcję estetyczną i relaksacyjną i jest standardowym wyposażeniem każdej wanny.

Hydroterapia

Hydroterapia

Hydroterapia przynosi wiele korzyści dla ciała i ducha, ma działanie relaksujące i lecznicze. Ma ogromny wpływ na regenerację organizmu, krążenie krwi, eliminację toksyn oraz zmniejszenie stresu. Dysze są ustawione w strategiczny sposób, tak by oddziaływać na określone partie ciała. Dzięki efektowi Venturiego, możemy wybierać między intensywnym a delikatnym masażem, a pokrętło regulacji pozwala na precyzyjne dostosowanie powietrza w dyszach.

Powłoka

Powłoka

Zewnętrzna powłoka wanny wykonana jest z amerykańskiego akrylu firmy Lucite, dostępna w 6 wariantach kolorystycznych. Zastosowany materiał został specjalnie zaprojektowany do produkcji wanien z hydromasażem, gwarantując ekstremalną trwałość i żywotność. Powłoka dzięki zastosowaniu akrylu Lucite jest odporna na warunki atmosferyczne, odbarwienia i promieniowanie UV.

Kontakt z nami

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu?

Nasi doradcy pomogą wybrać produkt zgodny z Twoimi wymaganiami.

Kontakt z nami

Partnerzy

HC_LOGO_EUROPEAN_SPA PRODUCER_PRESS
logo_selt
dragon_logo
Logo_Somfy
Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!


SpeedTime S.C. pdogrody.pl - Nowoczesna Architektura Ogrodowa
Lipowe 6, 34-600 Limanowa

  1. Telefon:+48 696 146 070
  2. Telefon:+48 690 825 902
  3. Email:biuro@pdogrody.pl